بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

ارائه مجوز رایگان استفاده از سیستم اتوماسیون اداری

«همگام» یک موسسه نیکوکاری دانش-محور است که افتخار دارد از حمایت فکری و استفاده از توانمندی حامیان خود که بخش زیادی از آنها در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور فعالیت دارند، برخوردار است.
لذا به منظور استفاده بهینه از این توان بالقوه، این موسسه در نظر دارد تا با ساختار بخشیدن به کمک‌های کارشناسی حامیان خود گامی موثر در توانمندسازی و تجهیز دیگر موسسات به فناوری‌‌های روز دنیا بردارد. بی‌تردید بهره‌گیری از ابزارهای نوین، بهبود عملکرد، کاهش هزینه‌‌ها، بهینه‌سازی فرآیندها و مدیریت منابع انسانی را که از جمله اساسی‌ترین نیازهای نهادهای غیرانتفاعی است، به همراه خواهد داشت.
به این ترتیب «همگام» آماده است تا علاوه بر ارائه مجوز رایگان ‌نرم‌افزار مکاتبات، بعنوان مشاور در زمینه‌های مختلفی چون روابط عمومی الکترونیکی، مکانیزه کردن روال‌های کاری با بهره‌گیری از ابزارهای اتوماسیون اداری، راه‌اندازی شبکه و طراحی وب سایت، در کنار دیگر موسسات و نهادهای خیریه قرار گیرد.
چنانچه موسسه مطبوع شما نیز در یکی از موارد ذکر شده نیاز به مشاوره و حمایت فکری دارد می‌‌توانید با تکمیل فرم درخواست مشاوره راهکار با ما در ارتباط باشید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ