بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

اخبار همگام

موسسه خیریه همگام - گزارش اهدای 500 سبدکالای ماه رمضان در سال 1394

گزارش اهدای 500 سبدکالای ماه رمضان در سال 1394

24 تیــر ماه 1394

توزیع سبدهای کالای رمضان از سوی موسسه نیکوکاری همگام
مدیرعامل موسسه نیکوکاری همگام فعالیت‌های این موسسه در ماه رمضان را تشریح کرد.
 گلناز زرین‌بخش، مدیرعامل موسسه نیکوکاری همگام با اشاره به تهیه و توزیع سبدهای کالا در ماه مبارک رمضان گفت: با همکاری و مشارکت موسسه خیریه سیب سرخ 506 سبد کالا شامل برنج، حبوبات، روغن، حلوا شکری، چای، قند و شکر، خرما، رب گوجه فرنگی و ماکارونی راتهیه و در مراکز از پیش شناسایی شده توزیع کردیم‌.
وی ادامه داد: تعدادی از این سبدهای کالا را به خانواده‌های تحت پوشش موسسه نیکوکاری همگام اهدا و بقیه را نیز در مراکز معرفی شده توسط خیریه‌های دیگر ازجمله بهزیستی شمیرانات، مرکز نگهداری شهدای انقلاب، شیرخوارگاه شبیر، مدرسه راهنمایی دخترانه کیانشهر، مدرسه دبستان عدالت کرج، مرکز معلولین فرخنده، مرکز حامیان فرزندان ورامین، مرکز سروش یار سنهدیس ماهبد ورامین، مرکز اسکان موقت زنان سرپرست خانوار همرازی ایرانیان و مددجویان موسسه سیب سرخ توزیع کردیم.
 زرین‌بخش، مهمترین هدف موسسه نیکوکاری همگام را کمک به  طریق مادی و معنوی به رشد و بالندگی دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد نیازمند دانست و گفت: برای رسیدن به این هدف، انجام امور زیربنایی، حمایت‌های تحصیلی و برنامه‌های آموزشی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.
وی برگزاری برنامه " آینده بهتر" ازسوی موسسه نیکوکاری همگام را یکی از امور انجام شده برای حمایت معنوی و تحصیلی از افراد نیازمند دانست و گفت: یکی از برنامه‌های جانبی در آینده بهتر به رزومه‌نویسی و مصاحبه شغلی افراد مستعد نیازمند اختصاص دارد. به گفته وی  پس از حضوردر این دوره آموزشی و دریافت رزومه شرکت کنندگان به آنها وقت مصاحبه داده می‌شود که در چند مورد هم این مصاحبه‌ها منجر به استخدام آنها شده‌است.
مدیرعامل موسسه خیریه همگام تلاش برای جذب مشارکت سازمان‌ها و شرکت‌ها برای معرفی فرصت‌های شغلی و جذب افراد در پست‌های مناسب و در مرحله بعد حمایت ازآن‌ها برای کسب درآمد و ثبت سابقه کار را از دیگر برنامه‌های دردست انجام این موسسه معرفی کرد.
دیدگاه کاربران
دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی :

*

پست الکترونیک :

*
توضیحات: *
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ