بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

ارائه راهکار و تجربیات برتر به موسسات همکار

شرکت چارگون، ‌ارائه‌کننده راهکارهای نرم‌افزاری مبتنی بر وب، در جلسه مورخ 5 دی‌ماه 1390 هیات مدیره خود تصویب کرد که به عنوان اصلی‌ترین حامی موسسه همگام، تجربه‌ها و امکانات نرم‌افزاری خود را به منظور ارتقاء سطح کاربری فناوری اطلاعات در مدیریت بهینه امور عام‌المنفعه در اختیار این موسسه و دیگر موسسات هم ‌سو قرار خواهد داد.
به این ترتیب اهدای مجوز رایگان استفاده از نرم‌افزار مکاتبات مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، از محصولات این شرکت، مطابق شرایط و ضوابط زیر به تصویب رسیده‌است:
شرکت چارگون سالیانه تعداد 5 مجوز نصب و راه‌اندازی رایگان نرم‌‌افزار مکاتبات با امکان استفاده 250 کاربر همزمان را جهت اهدا به نهادها و موسسات خیریه و غیرانتفاعی که در زمینه ارائه خدمات شهروندی، فرهنگی، آموزشی و درمانی عام‌المنفعه فعالیت دارند، در اختیار موسسه همگام قرار می‌دهد. این موسسه می‌تواند با شناسایی مراکز و موسسات خیریه و نیازسنجی فرآیندهای اداری آنها، از این مجوز و تجربیات برتر کارشناسان این شرکت جهت بهبود فرآیندهای کاری دیگر موسسات استفاده نماید. در بخشی از این صورتجلسه آمده‌است که این اقدام به منظور هم‌افزایی توان موسسات خیریه انجام خواهد شد.
به این ترتیب سازمان‌ها و موسسات خیریه می‌توانند از امکانات نرم‌افزاری که به رایگان در اختیار ایشان قرار می‌گیرد، جهت مکانیزه و متمرکز کردن مکاتبات اداری و تسریع مکاتبات شعب خود بهره‌مند شوند. کلیه قراردادها، روابط و مراودات چارگون با نهادهای مذکور از طریق خیریه همگام صورت خواهد پذیرفت.
در زمینه راه‌اندازی محصولات ارائه شده به صورت رایگان، در صورت وجود نیروهای داوطلب جهت ارائه خدمات راه‌اندازی (شامل همکاران چارگون و راهبران سیستم‌ها در سازمان‌ها و مراکز طرف قرارداد شرکت چارگون)  از خدمات این اشخاص جهت پایین آوردن هزینه‌های راه اندازی برای نهادها استفاده خواهد شد.
مدیریت پروژه راه‌اندازی و کنترل کیفیت استقرار برای تضمین کیفیت راه‌اندازی و کاربرد نرم‌افزارها در سازمان‌های کاربر، می‌بایست تحت نظارت مستقیم شرکت چارگون و با امضای قرارداد پشتیبانی صورت پذیرد.
به این ترتیب تمامی موسسات و مراکزی که به صورت عام‌المنفعه در حوزه‌های مختلف خدمت‌رسانی می‌نمایند می‌توانند درخواست خود را با تکمیل فرم زیر با ما درمیان بگذارند. درخواست شما با توجه به اولویت ارسال، بررسی و جهت انجام مراحل بعدی با شما تماس حاصل خواهد شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ