بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

حامیان

اولین گام‌های همگام با حمایت شرکت چارگون برداشته شده‌است ...

گروه شرکت‌های چارگون مجموعـه‌ای نوآور در ارائه راهکارهای نرم‌افـزاری تحت وب در سطح کشور است که از سال 1377 فعاليت خود را آغاز نموده‌است. این بنگاه کسب و کار در کنار فعالیت‌های اقتصادی، خود را در قبال جامعه متعهد و انجام مسئولیت‌‌های اجتماعی را رسالت خود می‌داند.
علاوه بر حمایت‌‌های مالی از فعالیت‌‌های «همگام»، اولین گام‌‌‌ های اجرایی ما نیز بر پایه احساس مسئولیت همکاران این شرکت نسبت به جامعه و همنوعان خود شکل گرفته‌است. تا امروز چارگونی‌ها حامی اصلی ما بوده‌اند و  هرکدام با توجه به توانمندی‌ها و سطح بضاعت فردی‌شان آماده هستند تا در ساختن سرنوشت این مرز و بوم، نقشی هر چند کوچک داشته باشند.
با توجه به استقلال فعالیت‌های «همگام» این مجموعه درصدد است تا با جلب حمایت و ایجاد هم‌افزایی بالقوه‌‌های موجود در شرکت‌‌ها و سازمان‌ها، زمینه رشد و خودشکوفائی فرزندان توانمند کشور عزیزمان را در هر سطح اجتماعی که باشند، فراهم آورد.
 

حامیان دیگر همگام

شرکت صنعتی و بازرگانی صحت اولین تولید کننده شامپوهای گیاهی در کشور درسال ١٣٣٥ در تهران تاسيس شد. این شرکت به عنوان يكی از پيشتازان و نوآوران صنعت شوينده و يكی از بزرگترين و معتبرترين شركت های بخش خصوصی ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتی و آرايشی، یکی از افتخارات خود را همراهی با موسسات خیریه و تشکل های مردم نهاد بواسطه ی حمایات مادی و معنوی می داند.

شرکت صحت در راستای مسئولیت های اجتماعی، موسسه همگام را از حمایت‌های مادی و معنوی خود برخوردار نموده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ